A A A

Centrum jest placówką Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie otwartą dla wszystkich, którzy poruszają się po rynku pracy oraz dla młodzieży, która dopiero stoi przed wyborem zawodu. Prowadzimy działalność w zakresie: informacji i poradnictwa zawodowego. Zapraszamy do nas osoby planujące karierę zawodową, pragnące zmienić pracę lub zawód.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć poradnictwa grupowego w I kwartale 2018 r. organizowanych w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu i Lublinie.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami na temat perspektyw zatrudnienia w Lublinie oraz w województwie.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej opracowało wykaz zawierający zestawienie firm, które w chwili obecnej prowadzą rekrutacje pracowników - stan na 21 lipca 2017 r.

 

czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem zajęć poradnictw grupowego organizowanych w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu w IV kwartale 2017 r.

czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem zajęć poradnictw grupowego organizowanych w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu w III kwartale 2017 r.

czytaj więcej

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.