Nabór wniosków prowadzony będzie w dniach od 30 kwietnia 2016 roku do 16 maja 2016 roku

Wnioski, o których mowa powyżej będą koncentrowały się przede wszystkim na kompleksowych formach wsparcia dla osób młodych, w tym niepełnosprawnych, w wieku 15-29 lat bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu tzw. młodzież NEET.

O czym mowa?

Biorąc udział w projekcie otrzymasz pakiet działań, który będzie opracowany dla Ciebie w formie Indywidualnego Planu Działania, który może objąć m.in.:

• pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy (oferty pracy, doradztwo zawodowe)
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz ich lepsze dopasowanie do potrzeb rynku pracy (kursy, szkolenia)
  • pomoc w zdobyciu doświadczenia zawodowego oraz praktycznych umiejętności (staże i praktyki zawodowe)
  • mobilność zawodowa
  • pomoc osobom niepełnosprawnym w zmniejszaniu barier, jakie napotykają w zakresie zdobycia i utrzymania zatrudnienia

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.power.wup.lublin.pl  na której udostępniane będą szczegółowe informacje związane z konkursu, pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń 081 463 53 49.