Więc...

jeżeli masz 15-29 lat i chcesz otrzymać wsparcie z europejskiego funduszu społecznego skontaktuj się bezpośrednio z wybranym przez siebie wnioskodawcą lub zadzwoń do Punkt Informacyjnego, Wydziału Realizacji PO WER tel: 81 463 53 49, pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przyjdź do nas – jesteśmy przy ul. Lubartowskiej 74A, pok. 100, I piętro.

Nie zapomnij przed zgłoszeniem zapoznać się z warunkami udziału w projekcie. Musisz wiedzieć, czy to projekt dla Ciebie, czy nie.

I co dalej?

Jeśli zdecydujesz się na udział w projekcie, w pierwszej kolejności potrzebna będzie analiza Twojej sytuacji i indywidualnych predyspozycji. Na jej podstawie zostanie opracowany indywidualny plan działania, który będzie zawierał kolejne kroki mające na celu poprawę Twojej sytuacji na rynku pracy. Z pakietu dostępnych działań zostaną wybrane dla Ciebie te, które w Twoim wypadku okażą się najskuteczniejsze. Będziesz mógł skorzystać z doradztwa zawodowego, pomocy w znalezieniu pracy, szkoleń. Pakiet działań obejmuje także staże i praktyki zawodowe u pracodawców, co pozwoli Ci zdobyć niezbędne doświadczenie.