Jakie korzyści otrzymasz biorąc udział w projekcie?

• ·         Szkolenie poprzedzone analizą Twoich zdolności, pozwoli wydobyć Twój osobisty potencjał i nadać odpowiedni kierunek karierze zawodowej.
  • ·         Ciekawy pakiet bezpłatnych kursów.
  • ·         Stypendium szkoleniowe wypłacane za każdą godzinę odbytych zajęć.
  • ·         Płatny staż trwający od 3 do 6 miesięcy.

Jesteś zainteresowany? Rozpocznij udział w projekcie PO WER i przygotuj się do znalezienia dobrej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem aktualnie realizowanych projektów - Szkolenia dla osób do 29 roku w ramach POWER (link: http://wuplublin.praca.gov.pl/-/3046768-szkolenia-w-ramach-srodkow-efs). Szczegółowe informacje na temat warunków rekrutacji uzyskasz kontaktując się bezpośrednio z realizatorami projektów.