POWER w WUP Lublin

Rynek Pracy dla Młodych

CIZ dla Młodych

Please enter youtube id.

Gdzie szukać dofinansowania na szkolenia?

Sprawdź w bezpłatnej Bazie Usług Rozwojowych.

→ Baza Usług Rozwojowych – co to jest?

To miejsce, gdzie znajdziesz usługi rozwojowe finansowane z funduszy europejskich dla swoich pracowników. Przeszukujesz oferty dostępne w bazie i decydujesz się na te, które najlepiej odpowiadają na Twoje aktualne potrzeby.

W bazie znajdziesz szeroki wachlarz usług rozwojowych:

• szkolenia,
  • kursy zawodowe,
  • egzaminy,
  • doradztwo,
  • studia podyplomowe,
  • e-learning,
  • mentoring,
  • analizę potrzeb rozwojowych.

Kto może skorzystać?

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa zarejestrowane w województwie lubelskim, na terenie jednego z 3 subregionów:

• lubelskiego, obejmującego Lublin oraz powiaty lubartowski, lubelski, łęczyński i świdnicki,
  • puławskiego, obejmującego powiaty: puławski, rycki, opolski, łukowski, kraśnicki i janowski,
  • bialskiego i chełmsko-zamojskiego, obejmującego: Białą Podlaską, Chełm i Zamość oraz powiaty: bialski, radzyński, parczewski, włodawski, chełmski, zamojski, hrubieszowski, biłgorajski, tomaszowski i krasnostawski).

Jak wygląda finansowanie?

• Firmy, których działalność wpisuje się w inteligentną specjalizację mogą uzyskać 80% dofinansowania!

Sprawdź czy możesz skorzystać z tej opcji!

Wysokość dofinansowania dla pozostałych firm uzależniona jest od ich wielkości:

mikroprzedsiębiorstwa – 75%

• małe przedsiębiorstwa – 70%
  • średnie przedsiębiorstwa – 60%

Przejrzyj bazę ponad 2000 aktualnych szkoleń

→ Jeszcze nieprzekonany?

Sprawdź szczegółowe informacje na stronie RPO Lubelskie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Operatorami Bazy lub Punktem Kontaktowym Departamentu Wdrażania EFS (bezpłatna infolinia: 0800  888 337, lub 81 441 68 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).