A A A

Konferencja „Gwarancje dla młodzieży w województwie lubelskim – wezwanie do działania w sprawie bezrobocia osób młodych” (18 grudnia 2014 r.)  podczas której nastąpiło podpisanie Porozumienia w sprawie funkcjonowania w województwie lubelskim Partnerstwa na rzecz realizacji zadania LUBELSKIE GWARANCJE DLA MŁODZIEŻY.

W dniu 11 czerwca 2015 roku 8 nowych podmiotów dołączyło do grona sygnatariuszy Partnerstwa na rzecz realizacji Zadania Lubelskie Gwarancje dla Młodzieży, które zostało podpisane 18 grudnia 2014 roku.
Zawarcie przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Partnerstwa na rzecz realizacji zadania Lubelskie Gwarancje dla Młodzieży prowadzi do wzmocnienia działań związanych z zagwarantowaniem osobom młodym pozostającym bez zatrudnienia, nieuczestniczącym w kształceniu bądź szkoleniach, dobrej jakości oferty zatrudnienia, kształcenia lub przyuczenia do zawodu, a przy tym realizację działań związanych z wdrożeniem programu „Gwarancje dla młodzieży".

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.