A A A

„Co zrobić, żeby młodzi ludzie po skończeniu szkoły nie musieli wyjeżdżać na przysłowiowy „zmywak” za granicę? Jeżeli masz pomysł, który choćby w najmniejszym stopniu może ułatwić im znalezienie pracy – Lubelska Fundacja Rozwoju pomoże go zrealizować ”. W taki sposób rozpoczyna się artykuł na temat partnerskiego projektu „Mikro innowacje – Makro korzyści” (pełna treść artykułu). 

W ramach projektu (jednego z tylko czterech podobnych przedsięwzięć realizowanych w skali kraju) LFR przeznaczy do 100 tys. złotych na rozwinięcie nowych – innowacyjnych rozwiązań lub usprawnianie już istniejących metod, narzędzi z pogranicza obszaru edukacji i zatrudnienia. Ofertę skierowana jest do instytucji, organizacji, ale również osób prywatnych z nowatorskimi pomysłami, których wdrożenie może redukować problemy ludzi młodych w zakresie znalezienia zatrudnienia bezpośrednio po zakończonej edukacji.

Wszelkie pytania na temat warunków przystąpienia do projektu należy kierować do Brokerów Innowacji: Cezary tel. 669 200 929, Ewa tel. 664 490 109, Krystyna tel. 602 680 478, Agata tel. 081 466 52 11.

Najważniejsze informacje na temat projektu w tym regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie internetowej, a wszelkie aktualności będą zamieszczane systematycznie na fanpage na facebooku

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.